ПРОЦЕДУРА AtlasaPROfilax
Ķermeņa enerģētikas, veselības atjaunošana
Video. Отзывы.
Kontakti
.
 
Kakla pirmā skriemeļa Atlanta korekcijas procedūra
 

AtlasPROfilax
 


    Tagad arī Latvijā pieejama unikāla kakla pirmā skriemeļa Atlanta korekcijas procedūra AtlasPROfilax.

    Atlas Profilax - metode, kas uz visiem laikiem atrisina problēmu, kura ir 98 % cilvēku!

    Ieliekot 1. kakla skriemeli vietā, tiek atrisinātas ļoti daudz nopietnas problēmas - galvas asins apgādes problēmas, iekšējo orgānu darbības traucējumi, pareizas stājas un muguras sāpju iemesli u.c.

  
UNIKĀLA  METODE

ĶERMEŅA ENERĢĒTIKAS UN VESELĪBAS ATJAUNOŠANAI!Ja jums sāp mugura, lauž plecus, tirpst rokas, stīvas locītavas, pampst kājas, sāp un reibst galva šī metode ir tieši jums. Metode spējīga likvidēt šīs problēmas uz visiem laikiem bez zālēm un ķirurģiskas iejaukšanās.

Pagājušā gadsimta beigās šveicietis Rene Klaudius Šumperli daudzu gadu pētījumu rezultātā atklāja būtisku ķermeņa mehānikas bojājumu, kuru novēršot mainās un 100% uzlabojas visas ķermeņa funkcijas, vestibulārais aparāts un veselība kopumā.

Dažādu sāpju un disfunkciju cēlonis, izrādījās nobīdītais pirmais kakla skriemelis Atlants, kurš savieno galvas pamatni ar mugurkaulu, caur kuru stiepjas daudzi  svarīgi asinsvadi un nervi.
 
Vienkāršiem vārdiem: ja Atlants ir nobīdīts (kas notiek pārsvarā gadījumu dzemdību laikā), tad deformējas mugurkauls un locītavas, tiek traucēts vestibulārais aparāts. Attīstās dažādi iekšējo orgānu darbības traucējumi, piemēram sirdsklauves, galvassāpes un reiboņi, vēdera aizcietējumi un uzpūšanās. Tradicionālā ārstēšana nav efektīva un noturīga, jo netiek novērsts cēlonis (pirmā kakla skriemeļa nobīde). Jo vecāks cilvēks, jo problēmas samilzt. Statistiskie dati uzrāda, ka pirmais kakla skriemelis ir nobīdīts apmēram 98 % cilvēku.

Metode ir droša, jo netiek bojāta āda un skarts mugurkauls. Speciālists strādā tikai un vienīgi ar kakla dziļajiem muskuļiem ar speciālas tehnoloģijas palīdzību tos atslābinot. Tas ļauj ķermenim pašam «izlabot» Atlanta stāvokli, iebīdot to dabas paredzētajā vietā.

Metodi praktizē tikai īpaši apmācīti speciālisti ar medicīnisku izglītību, kuri ir izgājuši apmācību un internatūru vienīgajā Atlanta-speciālistu apmācības institūtā Šveicē. Tehnoloģija ir patentēta un 100% droša.Jau gandrīz 20 gadu šī metodes ir palīdzējusi atjaunot ķermeņa enerģētiku un veselību vairāk ka 2 miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Īpašas atsauksmes ir no aktīva dzīvesveida piekritējiem, kuriem ir svarīgi uzturēt savu ķermeni labā formā. Parasti ikdienā palīdz veselīgs dzīvesveids, vingrošana, peldēšana, masāžas, joga.

Ķermeņa dabiskā mehānika, ja tā nav traucēta, ļauj daudz ātrāk panākt visu prāta procesu skaidrību un dod arī iespēju daudz vieglāk sasniegt patiesas laimes stāvokli.
 
 
 
Pirms                          Pēc
 
Procedūra AtlasProfilax, atšķirībā no masāžas vai manuālā terapijas, kakla pirmā skriemeļa - Atlanta korekciju veic vienu reizi uz visiem laikiem!
 
Izmantojot masāžu vai manuālo terapiju Atlantu var "iebīdīt" vietā tikai uz laiku, vidēji jau pēc mēneša ir jāiet uz atkārtotu procedūru, lai korekciju veiktu atkārtoti. Tas, savukārt, pat dod negatīvu efektu, jo, ja Atlants tiek regulāri izkustināts, novājinās to saturošās saites un muskuļi, un turpmāk skriemeļa nobīde notiek aizvien vieglāk, ātrāk un biežāk.

 
Šobrīd vēl īsu brīdi ir iespēja kļūt par investoru Latvijas speciālista sagatavošanā (mācību maksā) un turpmākos 5 gadus saņemt peļņu no viņa darba.
 

Lai uzzinātu vairāk - sazinieties:
 
 
   
Created by I.am.human.lv & www.90.lv